Екологосъобразен продукт
Всички продукти CHIEMSEE се доставят в сертифицирана от FSC опаковка и имат памучни дръжки. Всяка опаковка носи обширна информация на потребителя, като гаранция, функционални описания, екстри, тегло, обем, както и брой на PET бутилките, рециклирани за производството на дадения продукт.


Произведен от 131 рециклирани РЕТ бутилки
Твърд пластмасов олекотен корпус за максимална защита на вашия багаж, както и релефна пластмаса за по-малко видими драскотини при употреба. С 2 броя гумирани, шарнирни дръжки за комфортно носене (по един брой отгоре и отстрани).
Размери 65 x 44,3 x 27 см
Снабден с 4 двойни супер безшумни гумирани колела с ниско съпротивление, въртящи се на 360° градуса. Допълнителни пластмасови крачета откъм дългата страна за стабилно поставяне и допълнителна дръжка откъм дъното за удобство при преместване.


Удобно затваряне с цип & Заключване с трицифрен шифър
Допълнителна TSA ключалка за лесна проверка от митническите органи. Притежава регулируеми ластични ремъци със закопчалка за закрепване на съдържанието. Също така разполага и с вътрешен разделител между двете половини с цип.
Инструкция за въвеждане на шифър в ключалката.
1. Заводската комбинация по подразбиране е 000.
2. Натиснете леко малкото бутонче с точка вдясно от шифъра с остър връх, например химикалка, докато чуете щракване и то остане натиснато.
3. Завъртете шифровите колела и въведете своя личен код - например 123 .
4. Плъзнете бутона с ключалката надясно (в посока шифъра). Малкото бутонче с точката би трябвало да се върне в изходна позиция.
5. По този начин Вашият код е зададен. Сега може да заключите дръжките на ципа.
В комплекта няма ключ TSA. Това са ключове, употребявани от оторизираните държавни и митнически органи за проверка на съдържанието без разбиване на ключалката.

| CAPACITY | 50.00 L |
| HEIGHT | 65.00 см |
| WIDTH | 27.00 см |
| LENGTH | 44.30 см |
| Brand | CHIEMSEE |
| MODEL: | JUMPER M |
| NUMBER OF COMPARTMENT: | 1 |
| MATERIAL: | POLYESTER |
| LOCK TYPE: | ZIPPER |
| CAPACITY: | 50.00 L |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| HEIGHT: | 65.00 см |
| WIDTH: | 27.00 см |
| LENGTH: | 44.30 см |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 3.970 kg |
| EAN | 4053204063186 |







