| MAXPOWER-W | 1100.0 W |
| STEAMSHOT | 45 g/min |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | EASY TRIP TSI1000 |
| MAXPOWER-W: | 1100.0 W |
| STEAMSHOT: | 45 g/min |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| TOURIST: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8414234189912 |












i
"" Today

Покритие, предназначено за лесно плъзгане на ютията, постигайки перфектно изглаждане. В допълнение, керамиката лесно отвежда топлината и я разпределя по-ефективно, осигурявайки професионален резултат за кратко време.


Произведена за бързо постигане на перфектни резултати. Специално проектирана с материали, които улесняват гладенето и спомагат за бързото премахване на бръчките, като керамика. Освен това ютията Easytrip Taurus предлага възможност за вертикално гладене на дрехи.
Проектирана е само с 0,70 кг тегло, така че да може лесно да се транспортира във всякакъв вид багаж. Лека и компактна, но същевременно функционална благодарение на кабела с дължина 1,90 метра. Ютията има двойно напрежение от 120 и 240 V и мощност от 900 W - 1100 W. По този начин е възможно да се използва навсякъде по света, без да е необходим адаптер.

| MAXPOWER-W | 1100.0 W |
| STEAMSHOT | 45 g/min |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | EASY TRIP TSI1000 |
| MAXPOWER-W: | 1100.0 W |
| STEAMSHOT: | 45 g/min |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| TOURIST: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8414234189912 |