| MAXPOWER-W | 2200.0 W |
| TANK CAPACITY | 450.0 ml |
| STEAMSHOT | 95 g/min |
| Brand | GORENJE |
| MODEL: | STEAMCARE SIK2200WB |
| MAXPOWER-W: | 2200.0 W |
| TANK CAPACITY: | 450.0 ml |
| STEAMSHOT: | 95 g/min |
| AUTO OFF: | Yes |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| VARIABLE TEMPERATURE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 3838782964909 |

























