| MAXPOWER-W | 3000.0 W |
| STEAMSHOT | 200 g/min |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | FIJI 3000 |
| MAXPOWER-W: | 3000.0 W |
| STEAMSHOT: | 200 g/min |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8414234189752 |











i
"" Today
| MAXPOWER-W | 3000.0 W |
| STEAMSHOT | 200 g/min |
| Brand | TAURUS |
| MODEL: | FIJI 3000 |
| MAXPOWER-W: | 3000.0 W |
| STEAMSHOT: | 200 g/min |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8414234189752 |