| MAXPOWER-W | 3000.0 W |
| TANK CAPACITY | 400.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 45 g/min |
| STEAMSHOT | 240 g/min |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | PV3700 VITORIA |
| MAXPOWER-W: | 3000.0 W |
| TANK CAPACITY: | 400.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO: | 45 g/min |
| STEAMSHOT: | 240 g/min |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| ANTI-CALC: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8422160050282 |





















