| MAXPOWER-W | 3100.0 W |
| TANK CAPACITY | 350.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO | 50 g/min |
| STEAMSHOT | 220 g/min |
| Brand | SOLAC |
| MODEL: | OPTIMA RELIEVE 3100 PV2040 |
| MAXPOWER-W: | 3100.0 W |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| TANK CAPACITY: | 350.0 ml |
| PERMANENT STEAM TO: | 50 g/min |
| STEAMSHOT: | 220 g/min |
| VARIABLE TEMPERATURE: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 2.0 м |
| COLOUR: | БЯЛ/ЧЕРВЕН |
| EAN | 8433766187104 |























