| МОЩНОСТ W | 3100.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 350.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 50 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 220 g/min |
| Марка | SOLAC |
| МОДЕЛ: | OPTIMA RELIEVE 3100 PV2040 |
| МОЩНОСТ W: | 3100.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 350.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 50 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 220 g/min |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 2.0 м |
| ЦВЯТ: | БЯЛ/ЧЕРВЕН |
| EAN | 8433766187104 |
























