| МОЩНОСТ W | 2100.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 300.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 30 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 140 g/min |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | DST3011/20 |
| МОЩНОСТ W: | 2100.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| ТЕХНОЛОГИЯ НА ПЛОЧАТА: | CERAMIC |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 300.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 30 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 140 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ТУРИСТИЧЕСКИ: | Не |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.9 м |
| ЦВЯТ: | СИН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720389003035 |























