| МОЩНОСТ W | 3000.0 W |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 40 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 200 g/min |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | PV3300 NYTRO |
| МОЩНОСТ W: | 3000.0 W |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 40 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 200 g/min |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8422160056741 |





















