| MAXPOWER-W | 3000.0 W |
| PERMANENT STEAM TO | 40 g/min |
| STEAMSHOT | 200 g/min |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | PV3300 NYTRO |
| MAXPOWER-W: | 3000.0 W |
| PERMANENT STEAM TO: | 40 g/min |
| STEAMSHOT: | 200 g/min |
| ANTI-CALC: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8422160056741 |







i
"" Today
| MAXPOWER-W | 3000.0 W |
| PERMANENT STEAM TO | 40 g/min |
| STEAMSHOT | 200 g/min |
| Brand | UFESA |
| MODEL: | PV3300 NYTRO |
| MAXPOWER-W: | 3000.0 W |
| PERMANENT STEAM TO: | 40 g/min |
| STEAMSHOT: | 200 g/min |
| ANTI-CALC: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8422160056741 |