| МОЩНОСТ W | 2200.0 W |
| УДАРНА ПАРА | 140 g/min |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | SIM 3122 T |
| МОЩНОСТ W: | 2200.0 W |
| УДАРНА ПАРА: | 140 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8690842580529 |











i
"" Днес
| МОЩНОСТ W | 2200.0 W |
| УДАРНА ПАРА | 140 g/min |
| Марка | BEKO |
| МОДЕЛ: | SIM 3122 T |
| МОЩНОСТ W: | 2200.0 W |
| УДАРНА ПАРА: | 140 g/min |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ: | Да |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8690842580529 |