| MAXPOWER-W | 2200.0 W |
| STEAMSHOT | 140 g/min |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | SIM 3122 T |
| MAXPOWER-W: | 2200.0 W |
| STEAMSHOT: | 140 g/min |
| AUTO OFF: | Yes |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8690842580529 |











i
"" Today
| MAXPOWER-W | 2200.0 W |
| STEAMSHOT | 140 g/min |
| Brand | BEKO |
| MODEL: | SIM 3122 T |
| MAXPOWER-W: | 2200.0 W |
| STEAMSHOT: | 140 g/min |
| AUTO OFF: | Yes |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8690842580529 |