| МОЩНОСТ W | 3000.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 400.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО | 45 g/min |
| УДАРНА ПАРА | 240 g/min |
| Марка | UFESA |
| МОДЕЛ: | PV3700 VITORIA |
| МОЩНОСТ W: | 3000.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 400.0 ml |
| НЕПРЕКЪСНАТА ПАРА ДО: | 45 g/min |
| УДАРНА ПАРА: | 240 g/min |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8422160050282 |





















