| МОЩНОСТ W | 2000.0 W |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА | 250.0 ml |
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ: | DST2020/80 |
| МОЩНОСТ W: | 2000.0 W |
| ПОКРИТИЕ НА ПЛОЧAТA: | КЕРАМИКА |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВОАРА: | 250.0 ml |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА (m): | 1.9 м |
| ЦВЯТ: | СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8720389044748 |


















