| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| TANK CAPACITY | 250.0 ml |
| Brand | PHILIPS |
| MODEL: | DST2020/80 |
| MAXPOWER-W: | 2000.0 W |
| PLATES COVER: | CERAMICS |
| TANK CAPACITY: | 250.0 ml |
| SELF CLEANING SYSTEM: | Yes |
| ANTI-DRIP: | Yes |
| CABLE LENGHT: | 1.9 м |
| COLOUR: | СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8720389044748 |

















