| МОЩНОСТ W | 3000.0 W |
| УДАРНА ПАРА | 200 g/min |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | FIJI 3000 |
| МОЩНОСТ W: | 3000.0 W |
| УДАРНА ПАРА: | 200 g/min |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8414234189752 |











i
"" Днес
| МОЩНОСТ W | 3000.0 W |
| УДАРНА ПАРА | 200 g/min |
| Марка | TAURUS |
| МОДЕЛ: | FIJI 3000 |
| МОЩНОСТ W: | 3000.0 W |
| УДАРНА ПАРА: | 200 g/min |
| СИСТЕМА ЗА САМОПОЧИСТВАНЕ: | Да |
| АНТИ КАПКОВА СИСТЕМА: | Да |
| АНТИ КАЛЦИЕВА СИСТЕМА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8414234189752 |