| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER | ХРОМ / ГЛАНЦ |
| LENGTH | 800.00 мм |
| WIDTH | 600.00 мм |
| DEPTH-MM | 160.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | ICK 8060AL ЛЯВА 80Х60Х16 СМ. |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER: | ХРОМ / ГЛАНЦ |
| LENGTH: | 800.00 мм |
| WIDTH: | 600.00 мм |
| DEPTH-MM: | 160.00 мм |
| COLOUR: | ИНОКС |
| DRAINER: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВКЛ ВАЛВИДА И СИФОН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6928354260076 |


