| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ХРОМ / ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА | 800.00 мм |
| ШИРИНА | 600.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 160.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | ICK 8060AL ЛЯВА 80Х60Х16 СМ. |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | ХРОМ / ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА: | 800.00 мм |
| ШИРИНА: | 600.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 160.00 мм |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ОТЦЕДНИК: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВКЛ ВАЛВИДА И СИФОН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6928354260076 |


