| TYPE | ДВУКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER | САТЕН |
| LENGTH | 780.00 мм |
| WIDTH | 430.00 мм |
| DEPTH-MM | 225.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | IC 7822 78Х43Х22.5 СМ. |
| TYPE: | ДВУКОРИТНА |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER: | САТЕН |
| LENGTH: | 780.00 мм |
| WIDTH: | 430.00 мм |
| DEPTH-MM: | 225.00 мм |
| DRAINER: | No |
| OVERFLOW: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВКЛ. ВАЛВИДА, СИФОН И КРЕПЕЖИ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354231902 |


