| ТИП | ДВУКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | САТЕН |
| ДЪЛЖИНА | 780.00 мм |
| ШИРИНА | 430.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 225.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | IC 7822 78Х43Х22.5 СМ. |
| ТИП: | ДВУКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | САТЕН |
| ДЪЛЖИНА: | 780.00 мм |
| ШИРИНА: | 430.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 225.00 мм |
| ОТЦЕДНИК: | Не |
| ПРЕЛИВНИК: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВКЛ. ВАЛВИДА, СИФОН И КРЕПЕЖИ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354231902 |


