| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | ГРАНИТ |
| COVER | МАТ |
| LENGTH | 570.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| DEPTH-MM | 225.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | 8304 57Х50Х22.5СМ ПЯСЪК |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | ГРАНИТ |
| COVER: | МАТ |
| LENGTH: | 570.00 мм |
| WIDTH: | 500.00 мм |
| DEPTH-MM: | 225.00 мм |
| COLOUR: | ПЯСЪК |
| DRAINER: | No |
| TAPHOLE: | ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПРОБИВАНЕ НА 3 |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВКЛ. ВАЛВИДА, СИФОН И КРЕПЕЖИ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354278457 |




