| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ГРАНИТ |
| ПОКРИТИЕ | МАТ |
| ДЪЛЖИНА | 570.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 225.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | 8304 57Х50Х22.5СМ ПЯСЪК |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | ГРАНИТ |
| ПОКРИТИЕ: | МАТ |
| ДЪЛЖИНА: | 570.00 мм |
| ШИРИНА: | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 225.00 мм |
| ЦВЯТ: | ПЯСЪК |
| ОТЦЕДНИК: | Не |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ПРОБИВАНЕ НА 3 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВКЛ. ВАЛВИДА, СИФОН И КРЕПЕЖИ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354278457 |




