| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | ГРАНИТ |
| LENGTH | 520.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| DEPTH-MM | 200.00 мм |
| Brand | ALVEUS |
| MODEL: | FORMIC 20 52Х50Х20 СМ. ЧЕРНА |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | ГРАНИТ |
| LENGTH: | 520.00 мм |
| WIDTH: | 500.00 мм |
| DEPTH-MM: | 200.00 мм |
| COLOUR: | ЧЕРЕН |
| DRAINER: | No |
| OVERFLOW: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВКЛ. ВАЛВИДА, СИФОН И КРЕПЕЖИ |
| WARRANTY: | 60 MONTHS |
| EAN | 3838997485879 |




