| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ГРАНИТ |
| ДЪЛЖИНА | 520.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 200.00 мм |
| Марка | ALVEUS |
| МОДЕЛ: | FORMIC 20 52Х50Х20 СМ. ЧЕРНА |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | ГРАНИТ |
| ДЪЛЖИНА: | 520.00 мм |
| ШИРИНА: | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 200.00 мм |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН |
| ОТЦЕДНИК: | Не |
| ПРЕЛИВНИК: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВКЛ. ВАЛВИДА, СИФОН И КРЕПЕЖИ |
| ГАРАНЦИЯ: | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3838997485879 |




