| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| LENGTH | 860.00 мм |
| WIDTH | 480.00 мм |
| DEPTH-MM | 155.00 мм |
| Brand | BLANCO |
| MODEL: | FLEX PRO 45S ЛЯВА 86Х48Х15.5 |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| LENGTH: | 860.00 мм |
| WIDTH: | 480.00 мм |
| DEPTH-MM: | 155.00 мм |
| DRAINER: | Yes |
| OVERFLOW: | No |
| TAPHOLE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |






