| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА | 860.00 мм |
| ШИРИНА | 480.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 155.00 мм |
| Марка | BLANCO |
| МОДЕЛ: | FLEX PRO 45S ЛЯВА 86Х48Х15.5 |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА: | 860.00 мм |
| ШИРИНА: | 480.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 155.00 мм |
| ОТЦЕДНИК: | Да |
| ПРЕЛИВНИК: | Не |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |






