| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER | ХРОМ / ГЛАНЦ |
| LENGTH | 650.00 мм |
| WIDTH | 450.00 мм |
| DEPTH-MM | 200.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | ICK 6545 65Х45Х20 СМ. |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER: | ХРОМ / ГЛАНЦ |
| LENGTH: | 650.00 мм |
| WIDTH: | 450.00 мм |
| DEPTH-MM: | 200.00 мм |
| COLOUR: | ИНОКС |
| DRAINER: | No |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВКЛ. ВАЛВИДА, СИФОН И КРЕПЕЖИ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354230288 |




