| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ХРОМ / ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА | 650.00 мм |
| ШИРИНА | 450.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 200.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | ICK 6545 65Х45Х20 СМ. |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | ХРОМ / ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА: | 650.00 мм |
| ШИРИНА: | 450.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 200.00 мм |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ОТЦЕДНИК: | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВКЛ. ВАЛВИДА, СИФОН И КРЕПЕЖИ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354230288 |




