| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| LENGTH | 860.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| DEPTH-MM | 210.00 мм |
| Brand | PYRAMIS |
| MODEL: | DORIAN 1B1D 86Х50Х20 СМ. |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| LENGTH: | 860.00 мм |
| WIDTH: | 500.00 мм |
| DEPTH-MM: | 210.00 мм |
| COLOUR: | ИНОКС |
| DRAINER: | Yes |
| OVERFLOW: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | БЕЗ ВАЛВИДА И СИФОН |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5201217072421 |





