| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА | 860.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 210.00 мм |
| Марка | PYRAMIS |
| МОДЕЛ: | DORIAN 1B1D 86Х50Х20 СМ. |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА: | 860.00 мм |
| ШИРИНА: | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 210.00 мм |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ОТЦЕДНИК: | Да |
| ПРЕЛИВНИК: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | БЕЗ ВАЛВИДА И СИФОН |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5201217072421 |





