| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| LENGTH | 480.00 мм |
| WIDTH | 480.00 мм |
| DEPTH-MM | 190.00 мм |
| Brand | PYRAMIS |
| MODEL: | ET34 48Х48Х19 СМ. |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| LENGTH: | 480.00 мм |
| WIDTH: | 480.00 мм |
| DEPTH-MM: | 190.00 мм |
| DRAINER: | No |
| OVERFLOW: | Yes |
| TAPHOLE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5201217078805 |





