| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА | 480.00 мм |
| ШИРИНА | 480.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 190.00 мм |
| Марка | PYRAMIS |
| МОДЕЛ: | ET34 48Х48Х19 СМ. |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ДЪЛЖИНА: | 480.00 мм |
| ШИРИНА: | 480.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 190.00 мм |
| ОТЦЕДНИК: | Не |
| ПРЕЛИВНИК: | Да |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5201217078805 |





