| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | ИНОКС |
| COVER | ГЛАДКО |
| LENGTH | 465.00 мм |
| WIDTH | 485.00 мм |
| DEPTH-MM | 170.00 мм |
| Brand | TEKA |
| MODEL: | STYLO 1С ГЛАДКА 46.5Х48.5Х17 |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | ИНОКС |
| COVER: | ГЛАДКО |
| LENGTH: | 465.00 мм |
| WIDTH: | 485.00 мм |
| DEPTH-MM: | 170.00 мм |
| COLOUR: | ИНОКС |
| DRAINER: | No |
| TAPHOLE: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЯ НА МАТЕРИАЛ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 8421152028087 |




