| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ИНОКС |
| ПОКРИТИЕ | ГЛАДКО |
| ДЪЛЖИНА | 465.00 мм |
| ШИРИНА | 485.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 170.00 мм |
| Марка | TEKA |
| МОДЕЛ: | STYLO 1С ГЛАДКА 46.5Х48.5Х17 |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | ИНОКС |
| ПОКРИТИЕ: | ГЛАДКО |
| ДЪЛЖИНА: | 465.00 мм |
| ШИРИНА: | 485.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 170.00 мм |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ОТЦЕДНИК: | Не |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЯ НА МАТЕРИАЛ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8421152028087 |




