| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER | PVD |
| LENGTH | 500.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| DEPTH-MM | 190.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | ICK 5050B ТЕМПИКО 50Х50Х19 СМ. |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER: | PVD |
| LENGTH: | 500.00 мм |
| WIDTH: | 500.00 мм |
| DEPTH-MM: | 190.00 мм |
| DRAINER: | No |
| OVERFLOW: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354243431 |


