| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | PVD |
| ДЪЛЖИНА | 500.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 190.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | ICK 5050B ТЕМПИКО 50Х50Х19 СМ. |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | PVD |
| ДЪЛЖИНА: | 500.00 мм |
| ШИРИНА: | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 190.00 мм |
| ОТЦЕДНИК: | Не |
| ПРЕЛИВНИК: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354243431 |


