| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER | ХРОМ / ГЛАНЦ |
| LENGTH | 530.00 мм |
| WIDTH | 425.00 мм |
| DEPTH-MM | 165.00 мм |
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL: | ICK 5443P 53Х42.5Х16.5 СМ. |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER: | ХРОМ / ГЛАНЦ |
| LENGTH: | 530.00 мм |
| WIDTH: | 425.00 мм |
| DEPTH-MM: | 165.00 мм |
| COLOUR: | ИНОКС |
| DRAINER: | No |
| TAPHOLE: | ДА, ДВА |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВКЛ. ВАЛВИДА, СИФОН И КРЕПЕЖИ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 6938354254432 |





