| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ХРОМ / ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА | 530.00 мм |
| ШИРИНА | 425.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 165.00 мм |
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ: | ICK 5443P 53Х42.5Х16.5 СМ. |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | ХРОМ / ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА: | 530.00 мм |
| ШИРИНА: | 425.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 165.00 мм |
| ЦВЯТ: | ИНОКС |
| ОТЦЕДНИК: | Не |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | ДА, ДВА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВКЛ. ВАЛВИДА, СИФОН И КРЕПЕЖИ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6938354254432 |





