| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER | ГЛАНЦ |
| LENGTH | 440.00 мм |
| WIDTH | 440.00 мм |
| Brand | PYRAMIS |
| MODEL: | INSET 1B 44Х44 СМ. Ф60 |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| COVER: | ГЛАНЦ |
| LENGTH: | 440.00 мм |
| WIDTH: | 440.00 мм |
| DRAINER: | No |
| OVERFLOW: | Yes |
| TAPHOLE: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| EAN | 5201217141868 |




