| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА | 440.00 мм |
| ШИРИНА | 440.00 мм |
| Марка | PYRAMIS |
| МОДЕЛ: | INSET 1B 44Х44 СМ. Ф60 |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ: | ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА: | 440.00 мм |
| ШИРИНА: | 440.00 мм |
| ОТЦЕДНИК: | Не |
| ПРЕЛИВНИК: | Да |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5201217141868 |




