| TYPE | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL | ГРАНИТ |
| LENGTH | 780.00 мм |
| WIDTH | 510.00 мм |
| DEPTH-MM | 200.00 мм |
| Brand | TEKA |
| MODEL: | STONE 60S ДЯСНА ЧЕРЕН МЕТАЛИК |
| TYPE: | ЕДНОКОРИТНА |
| MATERIAL: | ГРАНИТ |
| LENGTH: | 780.00 мм |
| WIDTH: | 510.00 мм |
| DEPTH-MM: | 200.00 мм |
| COLOUR: | ЧЕРЕН МЕТАЛИК |
| DRAINER: | Yes |
| OVERFLOW: | Yes |
| ADDITIONAL INFORMATION: | ВКЛ. ВАЛВИДА, СИФОН И КРЕПЕЖИ |
| WARRANTY: | 180 MONTHS |
| EAN | 8434778006100 |





