| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ГРАНИТ |
| ДЪЛЖИНА | 780.00 мм |
| ШИРИНА | 510.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 200.00 мм |
| Марка | TEKA |
| МОДЕЛ: | STONE 60S ДЯСНА ЧЕРЕН МЕТАЛИК |
| ТИП: | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ: | ГРАНИТ |
| ДЪЛЖИНА: | 780.00 мм |
| ШИРИНА: | 510.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM: | 200.00 мм |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН МЕТАЛИК |
| ОТЦЕДНИК: | Да |
| ПРЕЛИВНИК: | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ: | ВКЛ. ВАЛВИДА, СИФОН И КРЕПЕЖИ |
| ГАРАНЦИЯ: | 180 МЕСЕЦА |
| EAN | 8434778006100 |





