| POWER | 800 W |
| SPEED LEVELS | 2 |
| BODY MATERIAL | PLASTIC AND METAL |
| CAPACITY OF MAIN BOWL | 2.30 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MCM3501M |
| TYPE: | KITCHEN ROBOT |
| POWER: | 800 W |
| SPEED LEVELS: | 2 |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC AND METAL |
| CAPACITY OF MAIN BOWL: | 2.30 L |
| SHAKER JUG CAPACITY: | 1.00 L |
| AUTO FUNCTIONS: | No |
| CITRUS PRESS: | No |
| ATTACHMENT FOR KNEADING DOUGH: | Yes |
| MIXER: | No |
| GRATER: | Yes |
| MEAT GRINDER: | No |
| COLOUR: | ЧЕРЕН/СИВ |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.400 kg |
| EAN | 4242002853376 |












