| POWER | 700 W |
| SPEED LEVELS | 4 |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| CAPACITY OF MAIN BOWL | 3.90 L |
| Brand | BOSCH |
| MODEL: | MUMS2AW00 |
| TYPE: | KITCHEN MACHINE |
| POWER: | 700 W |
| SPEED LEVELS: | 4 |
| BODY MATERIAL: | PLASTIC |
| CAPACITY OF MAIN BOWL: | 3.90 L |
| ATTACHMENT FOR KNEADING DOUGH: | Yes |
| MIXER: | Yes |
| COLOUR: | БЯЛ |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 4.800 kg |
| EAN | 4242005252114 |















