| МОЩНОСТ | 700 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 4 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА | 3.90 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MUMS2AW00 |
| ТИП: | КУХНЕНСКА МАШИНА |
| МОЩНОСТ: | 700 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 4 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА: | 3.90 L |
| ПРИСТАВКА ЗА МЕСЕНЕ НА ТЕСТО: | Да |
| МИКСЕР: | Да |
| ЦВЯТ: | БЯЛ |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.800 kg |
| EAN | 4242005252114 |













