| МОЩНОСТ | 1500 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 10 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА | 2.00 L |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | SBR1500E |
| ТИП: | КУХНЕНСКИ РОБОТ |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 10 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА: | 2.00 L |
| ВМЕСТИМОСТ НА ШЕЙКЪР КАНА: | 1.75 L |
| МАТЕРИАЛ НА ШЕЙКЪР КАНА: | ПЛАСТМАСА |
| АВТОМАТИЧНИ ФУНКЦИИ: | Да |
| ПРИСТАВКА ЗА МЕСЕНЕ НА ТЕСТО: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 8.100 kg |
| EAN | 3838782606755 |














