| МОЩНОСТ | 800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 2 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА | 2.30 L |
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ: | MCM3501M |
| ТИП: | КУХНЕНСКИ РОБОТ |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 2 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | МЕТАЛ И ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА: | 2.30 L |
| ВМЕСТИМОСТ НА ШЕЙКЪР КАНА: | 1.00 L |
| АВТОМАТИЧНИ ФУНКЦИИ: | Не |
| ЦИТРУС ПРЕСА: | Не |
| ПРИСТАВКА ЗА МЕСЕНЕ НА ТЕСТО: | Да |
| МИКСЕР: | Не |
| РЕНДЕТА: | Да |
| МЕСОМЕЛАЧКА: | Не |
| ЦВЯТ: | ЧЕРЕН/СИВ |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 4.400 kg |
| EAN | 4242002853376 |














