| МОЩНОСТ | 1500 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 8 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА | 7.00 L |
| Марка | GORENJE |
| МОДЕЛ: | MMC1500PS |
| ТИП: | КУХНЕНСКА МАШИНА |
| МОЩНОСТ: | 1500 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 8 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС: | ПЛАСТМАСА |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА: | 7.00 L |
| МАТЕРИАЛ НА ОСНОВНА КУПА: | МЕТАЛ |
| ФУНКЦИЯ ПУЛС: | Да |
| ПРИСТАВКА ЗА МЕСЕНЕ НА ТЕСТО: | Да |
| КАПАК С ОТВОР ЗА ПЪЛНЕНЕ: | Да |
| ЧАСТИ ПОДХОДЯЩИ ЗА СЪДОМИЯЛНА: | Да |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА: | 1.35 м |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 8.300 kg |
| EAN | 3838782687129 |











