| МОЩНОСТ | 800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА | 6 |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА | 4.80 L |
| Марка | TEFAL |
| МОДЕЛ: | QB160138 |
| ТИП: | КУХНЕНСКА МАШИНА |
| МОЩНОСТ: | 800 W |
| СТЕПЕНИ НА РАБОТА: | 6 |
| ВМЕСТИМОСТ НА ОСНОВНА КУПА: | 4.80 L |
| ПРИСТАВКА ЗА МЕСЕНЕ НА ТЕСТО: | Да |
| МИКСЕР: | Да |
| ГАРАНЦИЯ: | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ: | 6.020 kg |
| EAN | 3016661177194 |












