| POWER | 800 W |
| SPEED LEVELS | 6 |
| CAPACITY OF MAIN BOWL | 4.80 L |
| Brand | TEFAL |
| MODEL: | QB160138 |
| TYPE: | KITCHEN MACHINE |
| POWER: | 800 W |
| SPEED LEVELS: | 6 |
| CAPACITY OF MAIN BOWL: | 4.80 L |
| ATTACHMENT FOR KNEADING DOUGH: | Yes |
| MIXER: | Yes |
| WARRANTY: | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE: | 6.020 kg |
| EAN | 3016661177194 |












